Nocleg w Ustce

Witaj w przepięknej willi położonej bardzo blisko plaży w Ustce. Nasi goście mają do dyspozycji nowoczesne, przestronne pokoje z aneksem kuchennym. To najlepszy sposób na nocleg w Ustce!

Przede wszystkim: lokalizacja

Nasza lokalizacja umożliwia bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji i uroków Ustki. Bliskie sąsiedztwo szerokiej piaszczystej plaży (tylko 100 metrów!) i głównej promenady połączonej z parkiem sprawia, iż Villa Aronia to idealne miejsce dla gości chcących cieszyć się urokiem nadmorskiego klimatu.

Piękny budynek

Niebanalna architektura budynku przykuwa uwagę dopracowaniem szczegółów, a starannie odtworzona fasada doskonale wkomponowuje się w tradycyjną zabudowę miasta, łącząc w sobie jego charakterystyczne elementy z nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniem.

Co jeszcze nas wyróżnia?

  • Ogród z grillem
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Pokój zabaw w budynku
  • Własna kawiarnia i lodziarnia

Mister Ustki

W roku 2009 otrzymaliśmy wyróżnienie Mister Ustki dla Obiektu Roku.

mister-ustki

Opinie o nas

Cieszymy się, że nasi goście chętnie do nas wracają. O jakości naszych usług świadczą również opinie pozostawiane przez naszych gości w internecie. Poniżej kilka przykładów. Zapraszamy do Villa Aronia!

“Dla nas pensjonat to jedna wielka rewelacja. Pokoje bardzo ładne, wygodne i posiadają wszystko to co najpotrzebniejsze. Bardzo blisko do plaży.”

Mariusz i Monika z rodziną - Opinia w serwisie Cylex


„Termin sam zmuszony byłem przesunąć nie było żadnych problemów. Rzeczywistość zgodna z ofertą, bezproblemowa obsługa.”

Fidryk - Opinia w serwisie Cylex


„Villa Aronia jest z aneksem kuchennym plus w cenie dodatkowe rzeczy typu łóżeczko, wanienka, podgrzewacz itp”

Santorini - Opinia w serwisie Gazeta.pl


„Właściciele są bardzo pozytywnie nastawieni na gości, do plaży bardzo prosty, krótki i bezpieczny dostęp! Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi.”

Nicole Bulińska - Opinia w serwisie Cylex